Pierwszy odcinek, w zasadzie Intro, to tak zwany pilotaż. Dziś z się z wami witam, trochę przedstawiam, ujawniam swoje motywacje i dzielę dobrem, które w podcastingu mnie spotkało. Posłuchaj!

W odcinku wymieniam tych, których słucham i którzy mnie inspirują. Ludzi, którzy swoim podcastowaniem, są dla mnie przykładem. Oto oni.

Najpierw nadrobiłam (prawie) wszystkie odcinki Mała wielka FirmaPawle i Marku: dziękuję, bo zmieniliście bieg i życie naszej firmy i wiele “klapek” poukładaliście w mojej głowie; później Więcej niż oszczędzanie pieniędzyMichał: dziękuję, bo kompletnie zmieniłeś moje myślenie i podejście do pieniądza; następnie Po nitce AriadnyAriadno: dziękuję, bo pokazałaś mi, że trzeba podążać za swoimi wartościami; Lepiej terazRadek: dziękuję, bo zmieniłeś moje podejście do coachingu; Menedżer PlusMariusz: dziękuję, bo uszeregowałeś to, co niejasno przeczuwałam w tematyce zarządzania i za dżingle pomiędzy słowami; Słowem o biznesieAgnieszko: dziękuję, bo pokazałaś mi, że można spełniać swoje podcastowe marzenia; To się opłacaAgnieszko: dziękuję, bo pokazałaś mi drogę pragmatyczności i konkretu. Jako najkrócej podcastująca do tego grona dołączyła Pani swojego czasuOla: dziękuję, bo spinasz mi wiele tematów w głowie wirtualną klamrą. Gdzieś po drodze od czasu do czasu włączałam inne kanały i mam je nadal w aplikacji, jednak to taki stały trzon. Trzon, czyli ludzie, którym juz teraz wiele zawdzięczam!

I jeszcze jedno. Odcinek podcastu Margo znajdziesz już na jej blogu. Dobrego słuchania!

2 Replies to “[JZN INTRO] Jadymy z tym koksem!”

  1. Super! To prawda, masz fantastyczny głos! Dobrze się Ciebie słucha, lekko i z humorem. Ja Cię kupuje i będę śledzić Twoje poczynania 😉 Lecę nadrabiać zaległości 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *